День Святого Миколая в КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" розпочався з відвідин Святим 1-5 класів і, звісно, подарунками.
Оскільки наші учні найкращі, то подарунки отримали всі. Жодної різочки ми не побачили. Школярі віддячити Миколаю піснями і віршами.
Також до нас завітали наші шефи - представники Черкаського обласного апеляційного суду. Теж не з пустими руками. Цього разу вони подарували закладу музичний центр. За що ми їм дуже вдячні, оскільки нова техніка покращить наші благодійні концерти, зробить наших артистів більш мобільними.
А ще в учнів, батьків та педагогів виникла ідея створити персональні бокси з подарунками. І вся шкільна родина долучилася до створення цих святкових дарів. До них увійшли грілки, теплі шкарпетки, енергетичні напої, вітаміні батончики і ще багато іншого, необхідного в зимовий час. Школярі розмалювали коробки і вклали до них листи з побажаннями для воїнів.
Сердечно дякуємо всім, хто сьогодні долучився до організації цього чудового зимового свята!