Щорічна акція "16 днів проти насильства" в КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" завершується проведенням занять "Безпечна поведінка з незнайомцями" з учнями 1-х класів.
За допомогою практичного психолога Світлани Левчук першокласники навчилися визначати незнайомців, які можуть бути небезпечними; розглянули ситуації, як уникати контакту з потенційно небезпечними людьми; вивчили правило безпеки "Кричи. Біжи. Розкажи"; обговорили, які незнайомці можуть бути безпечними, і до яких можна звернутись за допомогою.