В КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" продовжуємо ознайомлювати учнів із небезпеками, що можуть виникнути під час спілкування в Інтернеті.
Вихователь Тетяна Таран провела квест "Тест Білборда та кохання в Інтернеті" для учнів 7-А класу за розробкою проєкту #stop_sexтинг.
Завдання квесту мали на меті сформувати навички безпечного спілкування в Інтернеті, розширити уявлення про необхідні дії у разі підозри чи виникнення онлайн-грумінгу.