КЗ "Черкаська санаторна школа ЧОР" дякує команді проєкту Представництва ЄС в Україні «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні» за можливість прийняти участь в інформаційному вебінарі.
Для таких початківців, як наш Євроклуб “Steps ahead” з координаторами Головченко Тетяною та Мірошніченко Катериною, було цікаво отримати поради і цінну інформацію від організаторів проєкту та досвідчених координаторів Євроклубів України.