22.03.2024 року на базі комунального закладу «Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради» відбудеться фестиваль науки і робототехніки «ROBOTERRA. Майбутнє України у твоїх руках».
Захід має на меті залучити дітей до науки та робототехніки, а також допомогти їм побачити світ досліджень та інновацій. Ми віримо, що діти - це майбутнє нашої країни, і завдяки фестивалю ми намагаємося виховати нове покоління, яке буде працювати на благо України та розвиватиме наш потужний науковий і технічний потенціал.
Запрошуємо суддів взяти участь у нашому фестивалі, нижче форма для заповненння.
https://forms.gle/kg3CrjhgrZycoNAh9
Проєкт "Фестиваль науки та робототехніки ROBOTERRA" створений в межах програми UPSHIFT, національну хвилю якого реалізує ГО "СКЦ Задзеркалля", за підтримки ЮНІСЕФ та уряду Японії.