Учні, батьки та працівники КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" завжди активно долучаються до благодійних заходів, адже добре розуміють, що підтримка і допомога такі необхідні у наш час.
Благодійні ярмарки, благодійні аукціони, допомога нашим мужнім захисникам - це невід'ємна частинка шкільного життя!
Долучившись до "МАРАФОНУ ДОБРИХ СПРАВ", організованого Національним банком України, ми отримали сертифікат, презентувавши звіти нашої благодійної діяльності! Разом - ми сила,тож будьмо небайдужими і творімо нові добрі справи заради мирного і щасливого майбуття в рідній країні-незламній Україні!!!