Надзвичайно цікавий, пізнавальний, емоційний день відбувся в @КЗ «Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради». Сьогодні наша шкільна родина, а саме учитель англійської мови @Анна Шаповалова та учень 10 класу Ростислав Сипко, були запрошені на Українське радіо Суспільне Черкаси, на прямий ефір.
Тема для обговорення - міжнародна програма Generation Global. Учні нашої школи, під керівництвом учителів іноземних мов, уже другий навчальний рік поспіль долучаються до відеоконференцій та активно беруть участь у діалогах з молоддю різних країн.
Ми дуже раді бути в команді #generationglobal! Приємно було зустрітися з пані Оленою Науменко, фасилітатором програми, і познайомитися особисто!
Дякуємо Олексію Юріну за запрошення та співпрацю!