Учні КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" продовжують відвідувати поранених воїнів, які знаходяться на лікуванні та реабілітації у нашому місті.
Сьогодні фрукти, корисні солодощі і гарний настрій бійцям повезли учні 7А класу.
Учні КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" продовжують відвідувати поранених воїнів, які знаходяться на лікуванні та реабілітації у нашому місті.
Сьогодні фрукти, корисні солодощі і гарний настрій бійцям повезли учні 7А класу.
18030 м. Черкаси
вул. Надпільна, 532
Тел: +38 0472 715118
Факс: +38 0472 715118
Email: sanatorna.ck.2st@gmail.com