"Вишиванку одягай - Україну прославляй!". Під таким гаслом пройшов Всеукраїнський родинний конкурс фотопрезентацій "Вишиванка - оберіг моєї родини".
Участь в конкурсі взяли родини учнів 1- А класу КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" Коваленко Вероніки і Кімлика Еріка. Вишиванка - генетичний код української нації, який об'єднує, є символом приналежності до роду, оберегом для кожного українця.