Команда "AlterEgo" презентувала та апробувала свій інноваційний проект, який покликаний змінити життя незрячих та слабозрячих людей у сфері художнього мистецтва та саморозвитку.
Два насичені дні ми провели разом з учнями та працівниками КЗ "Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради" для навчання дітей з порушеннями зору. Лише позитивні емоції та чудовий настрій наповнили цей час.
Проект "Кольори на дотик. P&S" - це набір фарб з 6 кольорів на основі різнофракційного піску, який дозволяє не лише створювати унікальні картини, а й відчувати намальоване на дотик!
Перші роботи наших нових друзів надихнули нас та наповнили силами для нових звершень.
Проєкт "Кольори на дотик. P&S" створений в межах програми UPSHIFT, національну хвилю якого реалізує ГО "СКЦ Задзеркалля", за підтримки ЮНІСЕФ та уряду Японії.