Сьогодні вранці, учні КЗ «Черкаської санаторної школи Черкаської обласної ради» 8-Б та 10 класів: Дмитро, Каріна, Марина та Віталіна, долучилися до онлайн відеоконференції #generationglobal .
Тема зустрічі: Культура, вірування та цінності. Діти активно брали участь в діалозі, обговорювали різні питання, висловлювали свої власні думки та погляди. Дуже добре, що є Generation Global, де можна розкривати свої ідеї, емоції та почуття, де можна знайти друзів та однодумців.