КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" є закладом, де не лише місце, де навчають., а й лікують, розвивають творчі здібності, прищеплюють учням суспільні та сімейні цінності.
Сьогодні третьокласники взяли участь у спортивних змаганнях "Тато, мама, я - спортивна сім'я". Учні разом з батьками долали перепони і вправлялися у швидкості та кмітливості.
Цього разу перемога дісталася командам 3А і 3В класів, ІІ місце посів 3Б, ІІІ місце посів 3Г.
Вітаємо чемпіонів і бажаємо всім учасникам подальших успіхів!