#Володимир_Жемчугов - легендарна особистість, партизан, в'язень так званої "ЛНР", Герой України.
Саме з ним відбулася зустріч учнів 8-11 класів КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" в межах освітнього проєкту «Як починалась війна».
Зустріч почалася з виступу координатора проекту Олени Жемчугової та перегляду документального фільму «Як починалась війна. Хроніки, свідки".
Після перегляду фільму перед учнями виступив пан Володимир. Він нагадав про те, що російсько-українська війна почалася 20 лютого 2014 року і які саме події послужили початком окупації Сходу України. Нагадав школярам про основні цінності українців: людське життя, батьки, Україна, рідний дім. Закликав знати історію України. Найзахопливішою частиною розповіді став опис роботи партизанської групи самозахисту, яку він організував і очолив. Особливі почуття викликала розповідь про те, як герой потрапив у полон, як протистояв психологічному тиску ворога і яким було його визволення.
Гість високо оцінив активність наших учнів під час особистого спілкування і подарував кожному книги про новітню історію України. Перед паном Володимиром також виступила шкільна команда робототехніків і познайомила зі своїм проектом Paint With Sand! Натомість гість пояснив принципи роботи протезів, якими він користується.
Дякуємо Володимиру та Олені Жемчуговим за потужний внесок у виховання української молоді. А також організаторам зустрічі: Міністерство культури та інформаційної політики України, Державне підприємство «Центр захисту інформаційного простору України», Управління освіти та управління культури та охорони культурної спадшини Черкаської обласної військової адміністрації.