Перший тур Євроквізу-2024 присвячений 10-ій річниці підписання Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським союзом стартував і триває до 19.04.2024!!!
Учасники Euroclub Steps Ahead КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" завжди готові до нових знань, челенджів, звершень та перемог і стали активними учасникми квізу. Дякуємо Euroquiz.org.ua за можливість перевірити свої знання та позмагатись з іншими Євроклубами України за чудові призи!