Тема зустрічі “Climate change” присвячена Дню Землі #EARTHDAY.
Наші учні вже, як справжні професіонали, мають досвід в веденні діалогу, використовують свої вміння та продовжують пізнавати все нове! Як же не пишатися такими юнаками! Пишаємося!
Тема зустрічі “Climate change” присвячена Дню Землі #EARTHDAY.
Наші учні вже, як справжні професіонали, мають досвід в веденні діалогу, використовують свої вміння та продовжують пізнавати все нове! Як же не пишатися такими юнаками! Пишаємося!
18030 м. Черкаси
вул. Надпільна, 532
Тел: +38 0472 715118
Факс: +38 0472 715118
Email: sanatorna.ck.2st@gmail.com