Поїздка у цю локацію була пізнавальною навіть для дорослих, а для дітей взагалі стала невичерпною пригодою.
Під час мандрівки всі побачили старовинний млин, випробували себе у ковальській і гончарній справах, стрільбі з лука, створювали мотанки, виробляли з тіста жайворонків, каталися на конях, ходили на ходулях, гралися в народні ігри.
Діти і дорослі мали змогу тісно поспілкуватися з природою у цьому чудовому місці!