12-13 травня в Києві проходив 10-й STEM фестиваль ROBOTICA і нашій команді теж пощастило взяти в ньому участь! Нам неймовірно сподобалося, атмосфера чудова, цікаві й креативні проекти, багато яскравих вражень й нових друзів. Також там відбулася олімпіада WRO, в якій взяли участь 3 наші команди, середня та старша ліга, кожна з яких ввійшла в кращу 20 з усіх команд.
Також команда з нашої школи одержала відзнаку з дизайну робота WRO WeDo. На сумо і слалом теж змагалися представники з нашої школи. Всі вони показали гідні результати, а на сумо навіть отримали 4 місце. Ми дуже дякуємо нашим тренерам, які допомагали нам в роботі, навчали нас та терпляче виправляли помилки. Також вся наша команда вдячна організаторам цього фесту за те, що подарували нам яскраві емоції та позитивні враження, які ми будемо згадувати ще дуже довго!