З метою пропаганди здорового способу життя та налагодження дружніх стосунків 10 та 14 травня 2018 року на території Черкаської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради були проведені фізкультурно-оздоровчі змагання між командами санаторної школи та комунального закладу «Черкаський навчально-реабілітаційний центр «Країна добра» Черкаської обласної ради». Змагання відбувалися впродовж двох днів, під час яких команди мірялися силами в різних видах спорту: міні-футболі, піонерболі, настільному тенісі, дартсі.
Спортивне протистояння двох навчальних закладів сприяло вихованню почуття колективізму та взаємодопомоги. Переможцями вийшли представники обох команд. Команда санаторної школи перемогла у міні-футболі та піонерболі, а в настільному тенісі і дартсі показали вправність представники обох навчальних закладів. Переможці були нагороджені грамотами адміністрацій шкіл. Сподіваємося, що подібні заходи стануть традиційними, зміцнюватимуть товариські стосунки між школами та учнями.