14 вересня – важливий день в житті нових учнів Черкаської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради. Сьогодні їх урочисто посвячували в Першокласники. Ця подія повинна показати найменшим учням школи, що відтепер вони перейшли на якісно новий рівень, цікавий, творчий і незабутній.
Захід відбувся в актовій залі школи. Дружні посмішки і бурхливі оплески зустріли винуватців свята. Сьогодні вони в центрі уваги, їм наші найкращі побажання! До першачків завітала Фея Знань, щоб пересвідчитися в їхньому бажанні бути справжніми учнями. Після цього учні дають Урочисту Згоду учитися і розвиватися на радість батькам, учителям і країні.
Відтепер на першачків чекає веселе шкільне життя, сповнене враженнями й відкриттями. Можливо, серед них майбутні президенти, видатні науковці, гордість України.
Бажаємо першокласникам розкрити всі свої таланти і втілити найзаповітніші мрії. Хай поруч із вами завжди йде радість від навчання!