Усім відома істина, що здоров'я – найцінніший скарб. А спорт – то один із шляхів до нього.
10 вересня в Черкаській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради щороку традиційно розпочався Олімпійський тиждень. Наша школа може заслужено похвалитися особливим ставленням до дитячого здоров'я. Уроки плавання і ЛФК сприяють не лише фізичному розвитку наших учнів, а й покращенню їхнього здоров'я. Тому Олімпійський тиждень розпочався класнимибесідами у 1-9 класах: «Спорт – це здоров’я, спорт – це життя, спорт – це дорога у майбуття!» у 1-4 класах та «Я обираю здоровий спосіб життя» у 5-9 класах.
А вранці 13 вересня учнів і вчителів школи об'єднала бадьора музика і захоплююча руханка. Веселий настрій і активна робота впродовж дня стали нагородою для тих, хто раніше прийшов до школи. «Щоб зберегти бадьорість духу, потрібно підтримувати бадьорість тіла», - писав французький філософ Л.Вовенарг. Учні нашої школи відтепер планують заряджатися бадьорістю регулярно, що не може не відбитися на їхньому навчанні.