Тиждень англійської мови

З 17 вересня по 21 вересня в школі проходив тиждень англійської мови, приурочений  Всесвітньому дню миру, адже цей день започаткував британський режисер та актор Джеремі Джиллі . Розпочався захід радіолінійкою та пісенним марафоном . Конкурс на кращу проектну роботу “Keep Hands Together” довів, що мир – головна вимога сучасного життя,і діти за мир в Україні й усьому світі. Вікторина «Цікаві факти про англомовні країни» (для учнів 5-9 класів) дала змогу не лише перевірити  знання учнів, а й поповнити їх новими цікавими фактами. Постільки  учні 1-2 класів лише розпочали вивчення іноземної мови, то для них організовано розвагу «Намалюй улюблену англійську літеру».

 

 

Сміх, радісні вигуки лунали у «Колі друзів». Тут дітлахи співали пісню про мир “Light a candle for Peace”,танцювали, створювали символ миру - голуба. Учні 8-9 класів відточували свою майстерність в ораторському мистецтві, декламуючи вірші про мир на англійській мові.  Кожен клас прикрасив свою кімнату власноруч виготовленими «голубами миру».

Велике бажання учнів брати участь у конкурсах та бесідах довели, що учні люблять англійську мову, хочуть знати її досконало, а головне – прагнуть миру на рідній землі.

 

Контакти

18030 м. Черкаси

вул. Надпільна, 532

Тел: +38 0472 715118

Факс: +38 0472 715118

Email:  sanatorna.ck.2st@gmail.com