Космічний корабель “BrainsOn” готовий до відльоту. Команда на борту в повній бойовій готовності. Команда відпочила й оновилася за літо. І з новими силами учасники команди з Черкаської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради готові боротися за перемогу в другому сезоні First LEGO League.
Минулорічні пригоди у водному світі загартували і згуртували наших робототехніків. Їм довелося пройти складний, але успішний шлях через столиці України та Естонії. Відстоювати честь країни на міжнародному рівні. Тепер вони готові до нових випробувань у космосі. Побажаємо удачі сміливцям. Нехай з вами буде ваша дружба, ваш розум і наша підтримка!