А чи всім відомо, що до школи діти ходять не лише заради знань? Не останню роль у шкільному житті відіграє можливість учнів розкрити свої мистецькі обдарування і здібності. Тому шкільний огляд талантів посідає особливе місце в учнівському житті.
21-24 вересня учні молодшої і середньої ланки Черкаської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради змагалися за звання найталановитішого.
Школярі з нетерпінням чекали і готувалися до дня мистецьких змагань «Крок до зірок». І ось цей день прийшов. Феєрія дитячих талантів заполонила сцену шкільної актової зали. Серед них були танцюристи, співаки, актори, декламатори. Гучними оплесками глядачі висловлювали своє захоплення хистом того чи іншого артиста.
З року в рік розквітають в нашій школі нові таланти. І маємо надію, що цей процес не припиниться ніколи, як ніколи не згасне в душі нашого народу любов до мистецтва.