Делегація КНР

У Черкаській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради завжди раді гостям. Але такого високого гостя, який відвідав наш заклад 12 жовтня, нам ще не доводилося приймати. В рамках візиту в Черкаську область до нас завітав Надзвичайний і Повноважний посол Китайської Народної Республіки в Україні пан Ду Вей, завідуючий політичним відділом Посольства Китайської Народної Республіки в Україні пан Чжен І, завідуючий відділом освіти Посольства Китайської Народної Республіки в Україні пан Ван Дацюн, акредитованих в Україні кореспондент Агенції «Сіньхуа» пан Чень Юнфень, помічник Посла, перекладач з китайської на російську пан Чень Цюши та перекладач з китайської на українську пані Олександра Стрижак. Високу делегацію супроводжували давні друзі школи – заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації пан Сергій Овчаренко і заступник начальника  Черкаського обласного управління освіти і науки пані Оксана Сімушіна.

 

 

Візит представників КНР до Черкас мав за мету участь у панельній дискусії «Промисловість now: перезавантаження», яка відбулася 11 жовтня в рамках Черкаського міжнародного економічного форума. Пан Посол розповідав, як Китаю вдалося стати одним з найпровідніших виробників товарів у світі і висвітлив роль нових технологій виробництва у цьому процесі. Тому цілком логічною була зацікавленість пана Посла досягненнями юних робототехніків з шкільної команди «BrainsOne». 

 

Також гості відвідали кабінет інформатики, обладнаний комп'ютерами, люб’язно наданими раніше китайською стороною. Висока делегація відвідала лікувальні приміщення школи, як то: зали ЛФК, кабінет електролікування та басейн. Екскурсія школою завершилася в актовій залі, де на китайських гостей чекали бурхливі оплески школярів і невеличкий концерт. Під час якого господарі і гості обмінялися пам’ятними подарунками. 
Візит делегації Посольства Китайської Народної Республіки в Україні до нашої школи показав гостям наші шкільні будні, щоденне лікування і щирість дитячих сердець. Маємо надію, що в майбутньому продовжиться плідна співпраця на благо обох держав.

 

Контакти

18030 м. Черкаси

вул. Надпільна, 532

Тел: +38 0472 715118

Факс: +38 0472 715118

Email:  sanatorna.ck.2st@gmail.com