Черкаська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради знову має привід для радості. На Х Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» - найбільшому в Україні професійному форумі освітніх, наукових і науково-технічних інновацій, - яка проходить з 23 по 25 жовтня 2018 року у Київському палаці дітей та юнацтва, здобула перемогу - отримала золоту медаль в номінації «Інноваційне освітнє середовище: нові виклики та сучасні рішення».
Представлена робота «Робототехніка: готуємо до інновацій» презентує впровадження робототехніки в освітній процес та створення середовища для розвитку в учнів ключових компетентностей при вивченні робототехніки і безпосередньої їх участі у різних робототехнічних конкурсах.
Сподіваємось, що робота в цьому напрямку принесе нам нові перемоги.