День української писемності та мови

Краща мова єднання – це українська.
Нам Україну народила
 
9 листопада Україна святкує День української писемності та мови. У Черкаській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради цей день розпочався дивертисментом «Про мову пісня лине», створивши піднесений настрій учням і працівникам школи. 
Окрім музики, мешканців школи зустрічали фотожурнал «Нестор Літописець» та виставка – результат творчої акції «Абетка руками учнів». Літери українського алфавіту, оформлені з любов'ю і фантазією, стали чудовою прикрасою для шкільного холлу.
На дверях кабінетів українські філологи розмістили мовознавчі головоломки «Цікавинки нашої мови», які викликали жваве обговорення.
 

 

 

Свято продовжилося в актовій залі. Там відбулася лінійка, під час якої було урочисто оголошено про відкриття щорічного конкурсу ім. П.Яцика, лунали пісні та гуморески про мову.
Наступним кроком стало написання учнями 5-9 класів диктанту, після якого вони взяли участь у конкурсі буктрейлерів «Наша мова калинова». А в гості до четверокласників завітали черкаські митці: дитячий письменник Іван Дубінін та поетеса Катерина Вербівська. Спілкування зі справжніми письменниками надихає учнів на створення власних поезій та оповідей. 
У шкільній бібліотеці до свята бібліотекарем була створена  виставка «Мова – духовний скарб нації».
Завершив святкову програму квест «Мова моя барвінкова» для учнів 6 класів. Команди показали добрі знання з мови та злагодженість у роботі. 
 Любов до батьківщини неможлива без любові до рідного слова. Саме через українське слово педагоги нашої школи виховують справжніх патріотів і відповідальних громадян. Тож плекаймо чудовий сад української мови, шануймо українську мову – душу нашого народу.

Контакти

18030 м. Черкаси

вул. Надпільна, 532

Тел: +38 0472 715118

Факс: +38 0472 715118

Email:  sanatorna.ck.2st@gmail.com