Тиждень правового виховання

У листопаді пройшов Всеукраїнський тиждень права. Він пов’язаний з прийняттям загальної декларації прав людини, котру Генеральна асамблея ООН затвердила в 1948 році. Основна ціль тижня права - не лише розширити правові знання українців, а й навчити громадян їх застосовувати.
У Черкаській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради в рамках правового тижня учні і педагоги школи провели низку заходів. Вихователі 1-9 класів організували круглі столи на теми: “Наше право – щасливе дитинство” та “Правила для учнів – закон шкільного життя”. 

Шкільна бібліотека познайомила учнів з виставкою “У країну Прав Дитини”. У вестибюлі гостей і мешканців школи чекав конкурс-виставка плакатів і малюнків “Мій основний закон”. 
До Міжнародного дня толерантності для учнів 5-6 класів відбулося свято  “Ми різні? Але ми розуміємо один одного”. Школярі змагалися в умінні вирішувати конфлікти, творчому мисленні та знанні правил поведінки в колективі. Звісно, що на святі толерантності перемогла дружба, а учасники команд отримали солодкі призи. 

 

21 листопада до Дня Гідності та Свободи педагог-організатор у співпраці з бібліотекарем створили радіопередачу “День Гідності й Свободи – крок у Європу”. А 22 листопада пройшла пізнавальна гра-подорож “Мандри у світ права”. В ігровій формі учні 1-4 класів познайомилися з важливими для кожної людини поняттями “декларація прав дитини”, “конвенція прав ООН” та ін. 
У Черкаській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради розуміють, що правове виховання учнів – важлива складова у вихованні свідомого і відповідального громадянина, і роблять для цього усе можливе.

Контакти

18030 м. Черкаси

вул. Надпільна, 532

Тел: +38 0472 715118

Факс: +38 0472 715118

Email:  sanatorna.ck.2st@gmail.com