Черкаська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради приєдналася до проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. І етап конкурсу почався 10 жовтня 2019 року. Він почався з галереї цитат діячів мистецтва про Т.Шевченка. У класах школярі переглянули відеоскрайбінг "Єднає душі слово Кобзаря".
Аж ось на черзі власне І шкільний етап конкурсу "Творча робота". Учні писали твори, присвячені життю і творчості Т.Г.Шевченку, його ролі в житті кожного українця. Завершив день флешмоб "Моя улюблена поезія Тараса Григоровича Шевченка".