"Я ще не вмер, ще промінь в оці грає.В четвер мені пішов десятий рік.Хіба в такому віці помирають?!Ви тільки поверніть мне на бік".
Щороку Україна прихиляє коліна перед мільйонами жертв Голодомору 20-30х років перед тими страждальцями, могили яких розкидані по садках, балках, дворах, узбіччях доріг та на цвинтарях.
Українці відзначають День пам'яті жертв голодоморів — у четверту суботу листопада. Напередодні сумної дати, 22 листопада, в Черкаській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради відбувся виховний захід «Їх міг врятувати хліб ... зараз нас врятує пам'ять», організований та проведений силами 9 класів.
Дев'ятикласники представили літературно-медійну композицію, в якій нагадали присутнім про страшні події минулого. Особливе враження залишив по собі мультфільм про страшну примару голоду і колискова, виконана акапельно ученицею 9-Б класу Вірою Живицею.
Завтра всі бажаючі зможуть приєднатися до акції "Запали свічку", яка почнеться о 16.00 по всій Україні.
Пам'ятаймо нашу історію, щоб трагедія не повторилася!