А ми Масляну дожидаєм,А ми Масляну зустрічаєм.Сиром гірку укладаєм,Маслом зверху поливаєм.Наша Масляна годована,Щира гостя нам жадана.
Сиропусний тиждень, Колодій, Масниця - кінець зими в Україні святкують весело і ситно. Царем святкового тижня є млинець, що, як символ Сонця, був відомий ще з часів Трипілля. Не відстають від нього сніжно-білий сир і вареники.
Тож 28 лютого в Черкаській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради відбулося свято Масниці. Осяяні зовсім не зимовими променями сонця, ми попрощалися з Зимою, догодили вередливій Масниці, зустріли Весну. Дзвінкі пісні і запальний хоровод передували найцікавішому дійству - спаленню солом'яного опудала страшної Мари - богині зими і ночі.
Звільнивши дорогу Весні, школярі гордо рушили на благодійний ярмарок. Цього разу наша мета - збір коштів для поїздки команди "BrainsON" у Грецію.
Феєрія смакоти виправдала себе знову - ми зібрали більше 27 тисяч гривень.
Знову нам вдалося поєднати корисне з приємним. Ми пригадали народні традиції, поласували добрениками, повеселилися і зібрали частину коштів для наших робототехніків.
Так живемо: один за всіх і всі за одного!