"А ми ж народ!
Народ! Не жебраки!"
Згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року в Україні щорічно 20 лютого відзначають День пам'яті Героїв Небесної Сотні.
До цієї дати в Черкаській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради учні 8А класу під керівництвом вихователя Ісаєвої І.А. показали живий журнал "На варті неба".
У пам'яті глядачів за допомогою мультимедійної презентації ожили події шестирічної давнини. На екрані спливали обличчя звичайних людей, які вийшли на захист європейських цінностей і віддали за них життя.
Символічно прозвучала пісня "Де ж наша слава" в акапельному виконанні Левченко М. та Новохацької Д. У повній тиші учні згадали полеглих під час хвилини мовчання під пісню "Плине кача".
Але рішучо і життєстверджуюче у пісні "Мої предки були народом" прозвучав заклик до боротьби за українську історію, культуру, за нашу пам'ять.