КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" була створена і працює заради здоров'я дітей. Тому таким важливим є донести до дітей і їх батьків думку про важливість збереження здоров'я змалку. Адже набагато простіше запобігти захворюванню, аніж його лікувати.
Тож 5-9 жовтня у школі відбувся тиждень здоров'я. Задля збереження безпечного навчального середовища більшість заходів пройшла в класах.
Найяскравішою вийшла виставка колажів і стіннівок "Здоров'я - найцінніший скарб". По класах вихователі провели міні бесіди "Здоровим бути - модно!"
А медики та інструктори ЛФК провели медичний лекторій на тему: "Шкідливим звичкам скажем - ні!" та "Загартування та фізичні вправи - необхідні умови здорового способу життя".
Педагоги і медики КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" усвідомлюють, наскільки важливо зберегти здоров'я юних громадян України. Маємо надію, що їхня наполеглива робота наблизить нас до спільної мети - формування здорової нації.