Цьогоріч свято вчителів припало на 4 жовтня. Тому педагоги КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" сьогодні приймають вітання. В умовах карантину перед учнями постала непроста задачов - висловити свою любов до педагогів і, водночас, зберегти безпечне навчальне середовище. Тому всі вітання відбувалися камерно, малими групами і за допомогою відео. Флешмобом у спортзалі учні 10 класу висловили найкращі побажання своїм наставникам. Розчулив присутніх танцювальний колектив "Промені сонця" композицію "Вчителько моя" і відео з вітаннями від різних класів.
Але найяскравішою подією стали змаганя між командою вчителів і командою девятикласників. Звісно, перемогла дружба.
Високих злетів, творчих перемог
Ми щиро вам усі бажаєм нині.
І ще багато літ хай дасть вам Бог
Трудитись у шкільній нашій родині.