25 лютого 2021 року Україна відзначає 150 років з дня народження Лесі Українки. Педагоги КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" в умовах жовтої зони карантинних обмежень провели низку виховних заходів.
Ні! Я жива, я буду вічно жити.
Я в серці маю те, що не вмирає...
Учні 3Б класу разом зі своєю учителькою, Олійник Л.М., провели уявну подорож у минуле "Пісня Лесиного життя". Учні виконували математичні приклади, пов'язані з біографією поетеси, досліджували слова, утворені нею, збагативши тим самим свою мову. Родзинкою заходу стало створення Дерева життя Лесі Українки, воно вказало на витоки її творчості, життєвої стійкості.
Знайомство з життям і творчістю поетеси наблизить школярів до витоків української літератури, познайомить з випробуваннями, що випали на долю мисткині, стане орієнтиром у подоланні життєвих перепон.