Умови дистанційного навчання суттєво обмежують можливості навчальних закладів у виховній роботі. Тим не менше КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" вишукує можливості для того, щоб виховання учнів відбувалося у повному обсязі.
Так 29-го квітня відбувся показ казок, присвячених здоровому способу життя, у виконанні другокласників. Натхненні своїми педагогами, молодші школярі розіграли казки ''Ріпка'', "Семеро козенят" та "Лісова школа", в яких поділилися своїми знаннями про складові здорового способк життя. Поділилися рецептами дбайливого ставлення до нього.