У КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" тривають заходи до Дня Землі.
Завідувачка шкільною бібліотекою Апасова В.А. підготувала тематичну виставку "Збережемо природу - України гарну вроду".
Усі класи школи взяли участь у виставці екологічних колажів "Будь природі другом".
До сакур і горіхів, що їх люб'язно надали Управлінська компанія "Нова якість" та ГО "ВАЛЄ.О", додалися саджанці дерев та декоративних кущів, закуплені на гроші зібрані батьками нашої школи. Серед них осока, магнолія, бузок білий і рожевий, бузина червона, декоративні яблуні, черемха, дерен. Силами учнів, батьків та працівників школи були оформлені клумби біля центрального входу школи та оновлено пришкільний парк.
З гордістю повідомляємо, що учениця 3Б класу Погоріла Анастасія стала учасницею Екофесту, в рамках якого відбулося весняне прибирання Черкаської набережної. І, як найменша учасниця команди "Бджілки" у змаганнях з плогінгу, отримала диплом учасника та сертифікат на грошову винагороду для всієї команди.