У КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" багато уваги приділяють різнобічному вихованню учнів. У ХХІ столітті громадяни повинні чітко розуміти свої права та обов'язки. Тож, відбулися два виховні заходи, присвячені правовому вихованню учнів.
Вихователі Албу М.О. і Тарасова Т.В. разом зі школярами 4-А та 4-Б класів представили інформаційну годину "Вчимося жити в правовій державі", під час якої четвертокласники поділилися своїми знаннями про права дитини в сучасному світі.
А учні 4-В класу за допомогою вихователя Цупаніч О.В. розіграли на сцені правову казку, герої якої - кіт Матроскін і хлопчик на ім'я Дядько Федір - захищали права дітей-героїв різних казок.
Зустріч вийшла корисною та захопливою. Адже знання законів про захист дітей може запобігти виникненню багатьох проблем.