Незважаючи на епідеміологічну обстановку в країні учні КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" продовжують брати участь і перемагати у різноманітних конкурсах та змаганнях.
16 травня розпочався захист проєктів Малої академії наук. Участь у конкурсі взяла наша учениця, учасниця команди BrainsON, переможниця різноманітних олімпіад та конкурсів і просто розумниця та красуня - Цинда Дар’я.
У секції "Інформаційно-
Пишаємося нашою розумницею і дякуємо команді викладачів, які допомогли їй підготуватися до участі в JASU Competition 2021!