28 грудня у КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" запалали різдвяні та новорічні вогні для учнів 8-11 класів.
На свято завітали традиційні та нетрадиційні герої. Дід Мороз, що хоче залагодити своє особисте життя. Учителі разом зі своїми таємними думками. І навіть президент з вітальним словом.
І, звісно, не обійшлося без святкового салюту.
2021 рік добігає кінця. Сподіваємося, що він забере з собою всі проблеми та негаразди. Бажаємо всім успіхів у навчанні, здоров'я і щастя в новому році!