Логічним продовженням благодійного ярмарку КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" стало внесення коштів, які учні школи зібрали 16 вересня, у кілька волонтерських проектів.
Уже внесли 15 000 грн для закупівлі дронів. Дев'ятикласники відвідали поранених у нашому госпіталі і передали подарунки, закуплені на зібрані кошти.
Сьогодні представники Черкаського крайового козацтва, Віталій Чепелуха та Леонід Сандига, отримали від учнів школи гостинці для воїнів. Пиріжки, цукерки та листи учнів з подякою й побажаннями нашим захисникам.
Учні 3Б класу побажали їм здоров'я, наснаги та перемоги. А дзвінке "Слава Україні! Героям Слава!" почула вся школа і подумки приєдналася до цього потужного гасла