"Обережно, міни!" На жаль, таке попередження можна побачити не лише в прифронтових районах, а й по всій території України. Тому так важливо під час війни навчити дітей правилам мінної безпеки.
До КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" завітали представники громадського формування #Капеланський_патруль.
Дмитро Мартіян та Андрій Панфьоров розпочали серію дуже важливих у наш час занять з мінної безпеки.
ГФ #Капеланський_патруль з 2015 року сертифіковане Danish Demining group і за сприяння ЮНІСЕФ проводить просвітницькі заходи з попередження мінної небезпеки та уникнення травматизму від вибухонебезпечних речовин та пристроїв серед дітей та молоді.
Школярі познайомилися з різними видами вибухонебезпечних пристроїв, спробували розгледіти їх в лісі або в полі; обговорили поведінку неслухняного Мишка, який втратив ногу через свою неслухняність; запам'ятали правило: побачив предмет, схожий на небезпечний - скажи дорослим!