У КЗ"Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" продовжуються заняття з мінної безпеки, які проводять представники громадського формування #Капеланський_патруль.
Сьогодні із засторогою щодо мінної небезпеки ознайомилися учні 5-6 класів. Разом із Андрієм Панфьоровим школярі обговорили випадки, які відбулися з підлітками, які не дотримувалися правил безпечного поводження з вибуховими предметами.
Запам'ятали головне правило - не чіпати! І переглянули кілька промовистих відео про наслідки легковажного ставлення до власної безпеки.
Вважаємо, такі заняття життєво необхідними в воєнний час