Всеукраїнський проект "СпівДія заради Дітей" продовжує свою плідну роботу з усебічного розвитку дітей, урізноманітнення їхнього дозвілля та психоемоційної підтримки під час війни.
Учні 5А і 6В класів КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" за допомогою тренерів проекту мандрували країнами Європи, створювали національні костюми, знайомилися з їхньою культурою, багато грали та рухалися.
Такі заняття завжди проходять яскраво, весело і з великою користю, адже в їх основі є творчість, розвиток та STEAM- освіта.