День Святого Патріка в КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради", розроблений і проведений учителями англійської мови,
не просто познайомив учнів з культурою, міфологією та традиціями Північної Європи, а й став дебютом нового шкільного Євроклубу «Steps ahead”.
Свято розпочалося виставкою робіт учнів 1-2 класів "Funny Leprechaun's face". Усі бажаючі могли придбати монети удачі біля будиночка Лепреконів в локації "Buy a coin and you're lucky". Окремо працювала арт-майстерня, в якій можна було отримати тату у вигляді конюшини або заплести дизайнерську косу. Для 2-4 класів пройшла вікторина "Швидко склади пазли Лепрекона і отримуй мішечок золота". Молодші школярі також взяли участь у флешмобі "Dance with us!". Завершив свято концерт-сюрприз для учнів 5-7 класів.
Свято вдалося яскравим, веселим та оригінальним. Але найбільшим успіхом стали 3300 гривень, зібраних учнями і організаторами для потреб ЗСУ.