Справжній педагог не лише навчає дітей, а й навчається сам протягом життя. Вчителі за своєю природою допитливі та непосидючі.
Наша дума, наша пісня
Не вмре, не загине…
От де, люде, наша слава,
Слава України!
От і сьогодні саме ці риси підштовхнули учителів КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" провести виїзний педагогічний семінар "Тарасовими шляхами" у Каневі, на Тарасовій горі.
Жителі Черкащини з дитинства знають це дороге серцю кожного українця місце. Тим сильніше вразила експозиція музею, перенесена на час війни до підвалу. Ми вдячні працівникам музею за самовідданий захист дорогоцінних пам'яток з колекції музею. В той же час усвідомлюєш усю велич подвигу наших захисників, що боронять зараз Україну, її культурну спадщину.
Тому так гордовито майорить синьо-жовтий прапор над схилами Дніпра, тому так суворо дивиться кам'яний Тарас у бік росії, тому головною мрією кожного українця сьогодні є Перемога.
З цією мрією ми приїхали до Тараса. Щоб знову доторкнутися до його долі, його творчості, надихнутися великою любов'ю до України!