Професія педагога має велике соціальне значення, оскільки пов'язана з вихованням, забезпеченням належного рівня розумового та фізичного розвитку молодого покоління.
Ефективно виконати поставлені перед педагогом завдання можливо лише за умови високого рівня його професійного здоров'я.
Тому педагоги комунального закладу "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" під час канікул розвивають свою психологічну грамотність, ознайомлюються з техніками резильєнтності для профілактики емоційного вигорання, вдосконалюють навички саморегуляції з метою формування позитивного емоційного стану та психологічного благополуччя.
Флеш- тренінг на тему "Резильєнтність як особистісний ресурс педагога в умовах сьогодення", який провели практичний психолог Світлана Левчук та вихователь Тетяна Таран, став наступним кроком в саморозвитку особистості педагога.