У КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" розпочалася декада екологічного виховання "Земля і Всесвіт - це велике диво, в якому пощастило жити".
![🌱](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc2/1.5/16/1f331.png)
![🌿](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1.5/16/1f33f.png)
![🌱](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc2/1.5/16/1f331.png)
![🌿](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1.5/16/1f33f.png)
![🌱](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc2/1.5/16/1f331.png)
![🌿](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1.5/16/1f33f.png)
![🌱](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc2/1.5/16/1f331.png)
![🌿](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1.5/16/1f33f.png)
![🌱](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc2/1.5/16/1f331.png)
![🌿](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1.5/16/1f33f.png)
Усе почалося з озеленення території школи. Батьки, педагоги та учні школи попіклувалися, щоб навесні школа розквітла, прикрашена новими рослинами: кущами форзиції, гібіскуса, самшита, калини, та бузку, саджанцями однорічних та багаторічних квітів.
У шкільному холі була створена виставка колажів "Будь другом природі", в якій взяли участь усі класи. А завідувачка шкільною бібліотекою пані Валентина Апасова підготувала інформаційний куточок "Земля — то квітка, а не зів'ялий сухоцвіт, тож зберегти її нам слід!"
Дякуємо всім, хто доклався до озеленення території закладу саджанцями, коштами, працею.
Спільними зусиллями зустрічаємо весну на оновленому подвір'ї школи.
![🌷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc8/1.5/16/1f337.png)
![🌷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc8/1.5/16/1f337.png)
![🌷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc8/1.5/16/1f337.png)
![🌷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc8/1.5/16/1f337.png)
![🌷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc8/1.5/16/1f337.png)