Щодня відбуваються заходи, спрямовані на формування в учнів відповідального ставлення до природи.
Так, учні 9А класу провели для п'ятикласників усний журнал "Чудеса світу", в якому познайомили майбутніх шестикласників з новим для них предметом, який вони почнуть вивчати в наступному навчальному році. А для майбутніх семикласників учитель хімії Анатолій Комісаров з тою ж метою провів ряд хімічних реакцій.
В актовій залі відбулося свято до Дня Землі "Земля — казкова планета тільки потрібно її берегти". Його підготували і провели вихователі та учні п'ятих класів. Хореографічна композиція, відео, вірші, корисна інформація та пісня донесли глядачам думку про необхідність піклуватися про нашу прекрасну планету.