19 квітня практичний психолог КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" Світлана Левчук та соціальний педагог закладу Ніна Широкопояс провели годину спілкування з учнями 11 класу на тему "Готуємося до НМТ-2023".
Працівники психологічної служби мали на меті сприяти формуванню психологічної готовності до НМТ, підвищити стресостійкість в учнів, ознайомити із способами боротьби зі стресом, підвищити впевненість у собі та власних силах.