Кожна українська дитина вірить і чекає на перемогу. Яка вона? Асоціації у кожного різні.
Маленькі художники взяли участь у Міжнародному конкурсі, відобразили свої емоції в малюнках. Якщо зібрати малюнки в одну картину - отримаємо образ мирної, вільної, яскравої, жовто-блакитної, квітучої, вишиваної України.
НАШІ ДІТИ - творчі, креативні, активні і патріотичні громадяни України.
РАЗОМ - МИ ПЕРЕМОЖЕМО!!!!!